Виробництво

11:31 22.04.2016

Отримуючи від наших покупців безліч питань про місце розташування свердловини, автомобілях і про саму доставку артезіанської води в м. Дніпро, ми вирішили всім мешканцям нашого мегаполісу розповісти про процес транспортування води зі свердловини безпосередньо в кіоски ТМ «Ключ здоров‘я» і розвіяти всілякі існуючі міфи і домисли.

Перш за все, вирушаємо заправляти водовоз на водозабірну станцію, яка знаходиться в 50 км. від м.Дніпро, в селі Червона Долина. Водовози ТМ «Ключ здоров‘я» неможливо сплутати ні з якими іншими вантажівками:це потужні сучасні тягачі імпортного виробництва, обладнані спеціальними цистернами з нержавіючої сталі, що дозволяють зберігати природну температуру води. Всі автомобілі компанії позначені логотипом, обладнані системою супутникового спостереження, тому відхилення від запланованого маршруту виключені.

У компанії ТМ «Ключ здоров‘я» водії працюють на розвезення води ось вже більше 8 років. У «Ключі здоров‘я» водій автоцистерни - важлива і серйозна професія. На них лежить велика відповідальність за справний стан всіх вузлів автомобіля, збереження води в цистернах і оперативну
replica watches доставку води по мережі кіосків.

Водозабірна станція складається з артезіанської свердловини, насосної  і пункту охорони. Вода видобувається з глибинною артезіанської свердловини, розташованої в екологічно чистому районі Придніпров‘я. Територія водозабірної станції ТМ «Ключ здоров‘я» надійно захищена і знаходиться під позавідомчої охороною. Проникнення сторонніх осіб на територію свердловини - виключено. Це джерело був обраний fake rolex гідрогеологами і лікарями з більш ніж 300 свердловин.

 Артезіанська вода ТМ «Ключ здоров‘я» відповідає 1-й категорії питної якості, що підтверджено відповідними висновками, має збалансований склад мікроелементів, що не піддається обробці і зберігає свої унікальні природні якості і структуру - від моменту свого народження -тисячі років тому, до потрапляння до сучасного споживачеві.

За допомогою спеціального шланга водій герметично з‘єднує автоцистерну з заправним вузлом свердловини. Зі свердловини проводиться заправка води безпосередньо в автоцистерни, завдяки електричному насосу. На повну заправку цистерни з причепом - а це 28 тонн води - йде всього 1,5 години. Очевидно, що без потужного електричного насоса, вручну залити таку кількість води вкрай проблематично.

Заправний вузол на автомобілі надійно закривається замком.

Вирушаємо до Дніпра. Щодня в місті працює одночасно 2 автомобілі з причепами і цього цілком достатньо для безперебійного забезпечення жителів Дніпропетровська свіжої артезіанською водою. Заправка кіосків також може здійснюватися і вночі, так як до деяких кіосках через завантаженість доріг днем, під‘їзд ускладнений.

Вузол заправки знаходиться всередині кіоску, що  підвищує рівень безпеки зберігання води. Водій витягує шланг з технологічного ящика водовози, обробляє заправні штуцери спиртовмісних дезинфікуючим розчином і з‘єднує. Вода закачіваетсяв бак під тиском знизу вгору насосом, розміщеним на Водовозов. Баки кіосків опломбовані і обладнані спеціальними пристроями захисту, які виключають можливість самостійного поповнення запасів води.

Водій контролює хід заправки, на яку йде приблизно 5-7 хвилин. Потім від‘єднує насос від електрики, наливний шланг від бака і відправляється до наступного кіоску.

Найближчий кіоск ТМ «Ключ здоров‘я» до Вашого дому, Ви можете самостійно знайти на сайті-довіднику «2 ГІС».